Site logosu

CHP Balıkesir İl Başkanı Erden Köybaşı: “Büyükşehiri Birlikte Kazanacağız!”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir İl Başkanı Erden Köybaşı, sevgili yol arkadaşı Ahmet Akın’ın parti meclisi tarafından Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak belirlenmesinin ardından Balıkesir programını duyurdu. Köybaşı, “Kentimize hayırlı olsun. Hep birlikte Büyükşehiri kazanacağız!” diyerek Balıkesirlilere seslendi.

Chp genel başkanı Özgür Özel’inde Balıkesir’e ileriki günlerde bir ziyareti olacağı bilgisini de sizinle paylaşıyoruz

Balıkesir Ahmet Akın İle Buluştu

Erden Köybaşı: “90 Gün Sonunda Zafer Bizim Olacak!”

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın’ın  pankarttan korkup kaldırtmaya çalışanlara meydan okuyan Köybaşı, “Öyleyse 90 gün kabus göreceksiniz. Bu, her yerde karşınıza çıkacak,” diyerek iddialı bir mesaj verdi. Balıkesir’in il ve ilçeleriyle birlikte Büyükşehir Belediye Başkanlığı için hazır olduğunu ve bu seçim kampanyasının Balıkesir’in her köşesinde hissedileceğinin altını çizdi.

balıkesir büyükşehir belediyesi başkan adayı Akın: Balıkesir İçin Umut oldu.!

Ahmet Akın’ın liderliğindeki CHP, Balıkesir için umut vaat ediyor ve güçlü bir değişim rüzgarı estiriyor. Akın’ın vizyonu, tecrübesi ve Balıkesir’e olan bağlılığı, kentin karşı karşıya olduğu zorlukların üstesinden gelecek ve Balıkesir’i Türkiye’nin yıldız şehirlerinden biri yapacak güce sahip olduğu havası Balıkesir sarmış durumda.

Yorumlar

  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle