Orchis Otel

Orchis Otel

ayvalık orchis otel

Ortalama İncelemeler

Açıklama

Huzur ve taze fesleğen kokan sokakları, sessiz koyları, enfes zeytinyağlı yemekleri, meşhur Ayvalık tostu, Arnavut kaldırımlı sokaklarındaki cumbalı Rum evleri, güler yüzlü ve misafirperver halkı, mis gibi kokan ve büyüleyici güzellikteki çam ormanları, miskin kedileri, ip atlayan, top koşturan çocukları ile gidenleri büyüleyen cennetten bir köşe Ayvalık.

Orchis Otel; bu sokakların birinde eski asırlık bir sabunhanenin restore edilmesiyle ortaya çıkmıştır. Otelimiz; UNESCO Dünya Miras Listesine yer alan Fabrikalar Aralığı (old town) Bölgesi’ndedir. Otelimizde; toplam 16 standart oda, 150 kişilik restaurant, otantik sokak kafeteryası, snack bar ve çok amaçlı salonumuz vardır. Her türlü etkinliğiniz için (balo, toplantı, açık büfe kahvaltı, ala carte menü, kokteyl vb.) yerel mutfağımız, otantik odalarımız ve profesyonel güler yüzlü personelimiz ile hizmetinizdeyiz….

Sizi; Ayvalık’ta tarihle iç-içe, otantik bir atmosferde misafirimiz olmaya ve Kuzey Ege’nin serin sularında tatil yapmaya davet ediyoruz.

Fotoğraflar

Kategoriler

İstatistikler

21 Views
0 Rating
0 Favorite
0 Share

Talep Listesi

Is this your business?

Claim listing is the best way to manage and protect your business.