Deprecated: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior in /home/ayvalikr/public_html/wp-content/plugins/wiloke-listing-tools/app/Framework/Helpers/GetSettings.php on line 924
Mercan Veteriner Kliniği

Mercan Veteriner Kliniği

Ortalama İncelemeler

Hakkında

Bugün Ayvalık’ın en önde gelen veteriner kliği olarak hizmet veren Mercan Veteriner Kliniği, Veteriner Hekim Furkan Kamburoğlu’nun girişimleri ile kurulmuştur. Kamburoğlu, 1981 yılında Bursa’da doğmuştur. İlk ve orta öğretim hayatını İzmir’de tamamlayan Kamburoğlu, 2005 yılında Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun olmuştur. Aynı sene kurduğu Mercan Veteriner Kliniği, 14 yıllık deneyimi ve bilgi birikimi ile halen hizmet vermektedir.

Deneyimli hekim kadrosu ile hizmet veren klinik, sürekli gelişen teknolojiye uyum sağlayarak alt yapısını daima güncel tutmaktadır. Kliniğin temel prensibi ise hayvan dostlarının sağlık ile alakalı tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara konforlu bir yaşam fırsatı sunabilmektir.

Bölgesinin parmakla gösterilen bir sağlık kuruluşu haline gelen Mercan Veteriner Kliniği, başarısını misafirlerinin mutlak memnuniyetinde aramaktadır. Modern alt yapısı ve nitelikli hekim kadrosu ile klinik; Laboratuvar Hizmetleri, Röntgen, Ultrasonografi, Elektrokardiyografi, Ağız ve Diş Sağlığı, Genel ve Ortopedik, Yoğun Bakım, Fizik Tedavi, Mobil Hizmet, Kuaför Hizmetleri, Pansiyon Hizmetleri, Muayene, Endoskopi, Dijital Röntgen, Endokrinoloji alanlarındaki profesyonel hizmetlerini, ulaşılabilir fiyatlar ile misafirlerine sunmaktadır.

Kategoriler

İstatistikler

35 Görüntüleme
0 Değerlendirme
0 Favori
0 Paylaşmak

Harita

İletme Sahibi Listesi

Bu işletme sizin mi?

İşletmeyi sahiplenme, işletmenizi yönetmenin ve korumanın en iyi yoludur.

Open chat
Yardım edebilirim?
Mercan Veteriner kliniği olarak size nasıl yardımcı olabiliriz?