Oto yıkama Ayvalık Akman Oto Yıkama & Kuaför

Oto yıkama Ayvalık Akman Oto Yıkama & Kuaför

ayvalık oto yıkama

Ortalama İncelemeler

Açıklama

Ayvalık oto kuaför Ayvalıkta araçlarınıza pasta cila detaylı temizlik far temizleme boya rötuş folyo sökme zift temizleme motor koruma motor yıkama hizmetini güvenli ve kusursuz bir şekilde yapmaktayız. Oto yıkama ayvalıkve araç detaylı temizlik işlemleri Akman oto kuaför ve yıkama, aracın iç ve dış kısımlarının toz, kir, koku ve lekelerden temizlenmesi, polisaj, cila, motor yıkama ve parlatma gibi işlemlerden oluşan bir hizmettir . Ayvalık Oto kuaför fiyatları ve oto yikama kuaför ayvalık fiyatları ise aracın boyutu, temizlik seviyesi ve kullanılan malzemelere göre değişmektedir.

Ayvalık Oto Kuaför & Akman Oto

Akman Oto Araç yikama kuaför ayvalık oto firmaları araçların iç ve dış yüzeylerini temizlemek için hizmet vermekteyiz. Bu işler şunları içermektedir.

  1. Dış yıkama: Araçların dış yüzeylerinin kiri, tozu ve lekeleri yıkama makineleri, deterjanlar ve el yıkama yöntemleri ile temizlenir. Bu işlem aracın boyasının yenilenmesi ve uzun ömürlü olması açısından önemlidir.Yıkama ayvalık oto yıkama servisi olarak sizlere kusursuz bir hizmet sunmaktayız
  2. İç temizlik: Araçların koltukları, zemin kaplamaları, tavan döşemeleri, araç içi dolapları, camları ve diğer iç yüzeyler vakumla temizlenir. Ayrıca deri koltukların temizliği ve koruması gibi özel işlemler de yapmaktayız. ayvalık oto koltuk döşeme temizleme işleminde özel cihazlarla araçlarınızın iç yüzeyleri ilk günkü temizliğine kavuşturulmaktadır.
  3. Cila ve koruma: Dış yüzey temizliği ardından aracın boyası için koruyucu bir cila uygulaması yapıyoruz. Oto Yıkma auto bu işlem sayesinde, aracın boyası daha parlak görünür ve uzun süre dayanır.
  4. Motor yıkama: Motor bölmesi dahil olmak üzere aracın alt kısmının temizliği deAkman Oto Güvencesi ile yapılmakta olup bu işlem sayesinde motorun performansı artar ve yıpranma azalır.

Genel olarak, araç temizliği ve yıkama akman oto güvencesi ile araçların temizliği ve koruması konusunda uzman ekibimizle sağlıklı ve güvenli olarak yapılmaktadır.ayvalık oto yıkama servisi ayvalıkta en temiz ve özenli hizmet anlayışıyla Akman oto yıkama olarak bizler yapmaktayız

Fotoğraflar

İşletme Hakkında

Kategoriler

İstatistikler

15 Views
0 Rating
0 Favorite
0 Share

Talep Listesi

Is this your business?

Claim listing is the best way to manage and protect your business.